Tellimistingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja https://cityflower.ee omaniku Cityflower OÜ (edaspidi Cityflower) vahel toodete ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Cityflower jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja hinnakirjas. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

2. Hinnad

Veebipoes https://cityflower.ee müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes. Hinnad on koos käibemaksuga.

3. Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamiseks ja tootevalikuga tutvumiseks mine alalehele „Pood“

1. Leia tootevalikust sobilik toode ja klõpsa tootele lisainfo saamiseks.

2. Kui oled leidnud sobiliku toote, märgi lahtrisse soovitud kogus ja vajuta nupule „Lisa korvi“

3. Pärast toodete korvi lisamist avaneb paremalt külgmenüüst „Ostukorv,“ mis kuvab „Ostukorvi“ lisatud toodete nime, koguse ja hinna.

4. Seejärel saad minna toodete eest tasuma klõpsates nupule „Kassasse“

5. Täida kontaktandmete lahtrid, mis on märgitud punase tärniga (*), et teaksime kuhu paki saadame.

6. Vaata üle tellimuse sisu, et ostukorvis oleksid vaid soovitud tooted ja vali rippmenüüst sobiv tarneviis (kuller). Transpordi maksumus kuvatakse vastavalt teenusepakkujale automaatselt.

7. Vali sobilik makseviis  pangalink ja tutvu „Müügitingimustega,“ seejärel pane linnuke lahtrisse „Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ja nõustun nendega“

8. Vajuta nupule „ Esita tellimus“ ja tasu toodete eest.

9. Teie e-postile jõuab tellimuse info ja arve tasutud toodete eest.

E-poest on võimalik osta vaid neid teenuseid/tooteid mis on näidatud müüja e-poe “Pood” alalehel.

“Ostukorv”, “Mine kassasse” lehel saab soovi korral ostukorvi sisu muuta. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei ole võimalik ning ostukorv tühjendatakse valitud teenusest/kaupadest. Kui ostja katkestab tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb teenused/kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud, võib alustada maksmist.

E-poes saab maksta tellitud kauba eest  Maksekeskuse kaudu ehk Swedbank, SEB, Luminor, LHV,Coop . Pärast tellimuse eest tasumist (pangaülekande tegemist) tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule ´´Tagasi kaupmehe juurde´´. Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus. Ostja tasub tellimuse müügihinna ja kättetoimetamise tasu täies ulatuses ettemaksuna. Makseid võetakse vastu eurodes. Arve teenuse eest saadetakse e-posti aadressile pärast tellimuse kinnitamist. Cityflower OÜ on  isikuandmete vastutav töötleja, Cityflower OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekesku AS-le.

Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis.

4. Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Cityflower arveldusarvele.

5. Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendi poolset arve tasumist) komplekteerib Cityflower tellimuse kokkulepitud ajal. Cityflower ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Cityflower ei saanud mõjutada või ette näha. Tellimused toimetatakse kohale E-R 9.00-18.00 L-P 9.00-15.00. Tellimused , mis on esitatud E-R enne kella 15.00 toimetatakse kohale samal päeval. Hiljem esitataud tellimused toimetatakse kohale järgmisel päeval.Tellimused ,mis on esitatud L-P enne kella 13.00 toimetatakse kohale samal päeval.Hiljem esitatud tellimused toimetatakse kohale järgmisel päeval. Tellimus täidetakse minimaalselt kolme tunni jooksul, peale tellimuse vormistamist ja makse laekumist. Kui saadetis on väga pakiline,siis tehakse erikokkulepped telefoni teel. Lilled viiakse kohale teie poolt määratud ajavahemikul. Suurematel pühadel, nagu sõbrapäev,naistepäev ja emadepäev ei saa garanteerida kindlaid kellaaegu!Meie kuller võtab lillede saajaga alati enne saadetise viimist telefoni teel ühendust.

6. Tagastustingimused
Vastavalt Eesti Vabariigi tarbijakaitse seadusele( 26.04.12, nr 1-1/12-019) ei laiene garantii-ja 14-päevane taganemisõigus kiirestiriknevatele kaupadele. (VÕS 53 lg 4). Lilled kuuluvad kiiresti rikneva kauba hulka ning nende tagastamise võimalus puudub.